r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Linux w Biznesie

Strona główna Aktualności
Stowarzyszenie Linux Profesjonalny

oraz firmy Novell, IBM i Oracle zapraszają na kongres, który odbędzie się 24 maja "Linux w biznesie" skierowany do przedsiębiorstw zainteresowanych zastosowaniem rozwiązań linuksowych w środowisku informatycznym swojej firmy oraz przedstawicieli administracji. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem "Otwarte oprgramowanie w biznesie, otwarte standardy w administracji".

Głównym punktem programu obrad Kongresu będzie prezentacja wyników badania zastosowania Linuksa i oprogramowania open source w działalności komercyjnej. Raport sporządziło biuro badawcze Pentor International na bazie firm z listy Rzeczpospolita 2000, przy współpracy tygodnika Computerworld. Badaniom patronował także dziennik Rzeczpospolita. Podczas Kongresu uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć, jak w praktyce działają profesjonalne rozwiązania open source, przykłady udanych wdrożeń w Polsce oraz demonstracyjny sprzęt i oprogramowanie.

Impreza odbędzie się 24 maja w Hotelu Hilton w Warszawie. Rozpocznie się o godzinie 9.30, zakończenie planowane jest na 16.00. Udział w kongresie jest bezpłatny. Zarejestrować swoją obecność można poprzez stronę rejestracyjną. Szczegółowy program konferencji dostępny jest na stronie imprezy.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.