r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Linux w biznesie

Strona główna Aktualności

Stowarzyszenie Linux Profesjonalny oraz firmy Novell, HP i Oracle zapraszają na odbywającą się 6 kwietnia w Warszawie konferencję "Linux w biznesie" skierowaną do przedsiębiorstw zainteresowanych zastosowaniem rozwiązań linuksowych w środowisku informatycznym swojej firmy.

W programie konferencji poruszane są sprawy biznesowe i technologiczne, m.in. będą omówione wyniki pierwszych w Polsce badań zastosowania Linuksa i Open Source w biznesie, swoje doświadczenia zaprezentują klienci stosujący rozwiązania linuksowe.

Od strony technologicznej zostaną zademonstrowane następujące rozwiązania: architektura blade w rozwiązaniach linuksowych, wirtualizacja, niezawodność i bezpieczeństwo platform linuksowych, skalowalność i wydajność baz danych na systemie Linux w architekturze grid.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Więcej informacji na stronie organizatorów.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.