r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Linx 1.2

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

To ciekawa gra logiczna, w której gracz porusza się po ściśle określonej planszy składającej się z 14 kafli w poziomie i 12 w pionie. Naszym głównym, a zarazem jedynym zadaniem jest odpowiednie połączenie znajdujących się na planszy kolorowych płytek. Podstawową zasadą jaką należy się kierować jest to, by łączyć ze sobą kafle tego samego koloru wykorzystując przy tym jak najmniejszą liczbę ruchów. Proces ten należy przeprowadzać w taki sposób, by nie blokować sobie kolejnych ruchów. W trakcie rozgrywki należy wykazać się dużym sprytem i umiejętnością szybkiego myślenia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Shaki81 MODERATOR BLOGA  38 #2 28.12.2014 22:29

@v4rd0g3r (niezalogowany): Niestety na Windowsie 7 sytuacja taka sama.

  #1 30.04.2008 20:19

Klikam, sciągam, odpalam... i czytam: "Runtime error 21 at 0040418A" :/ mam viste x64 i pewnie to jest przyczyna braku checi wspolpracy tej gry z moim PCtem. ... ale moze ktos mial taki problem i poradzil sobie z tym. Chetnie przeczytam dobra rade od takiej osoby :) - pzdr!

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.