Lion Run Lion Run

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Lion Run jest zręcznościową platformówką adresowaną do młodszych graczy, która nie jest co prawda grą opartą na licencji Króla Lwa, ale nietrudno zauważyć rozmaite nawiązania do kultowego filmu i nowej wersji opublikowanej w 2019 roku.

Bądź jak Król Lew

Mamy tutaj do czynienia z przedstawicielem gatunku auto runner, co oznacza, że nasz afrykański lew porusza się sam, a naszym zadaniem jest skakanie po rozmaitych obiektach otoczenia w celu zebrania przedmiotów; wielokrotnie musimy także walczyć z przeciwnikami, unikać przeszkód i skakać nad przepaściami, by nie doprowadzić do śmierci naszego bohatera. Akcja toczy się między innymi w dżungli i na pustyni.

System rozwoju postaci

Lion Run oferuje łącznie 7 unikatowych lokacji i 63 poziomy do ukończenia. W początkowej fazie kampanii nie dysponujemy zdolnościami czy mocami, bowiem odblokowujemy je dopiero w kolejnych etapach, dzięki czemu jesteśmy w stanie zmierzyć się z licznymi zagrożeniami, a także bezpiecznie wrócić do domu.

Zmierz się z afrykańskimi zwierzętami

Ciężko powiedzieć, że Lion Run to gra edukacyjna, ale mimo wszystko w trakcie zabawy na ekranie pojawi się sporo afrykańskich zwierząt. Życie spróbują nam uprzykrzyć między innymi pantery, sępy, gepardy czy nosorożce. Uporamy się z nimi korzystając z nowych umiejętności, wśród których nie zabraknie opcji spowalniania czasu, podwójnego skoku i innych.

Graj za darmo

Za ściągnięcie gry Lion Run ze Sklepu Google Play nie są pobierane żadne opłaty, ale podczas rozgrywki natkniemy się na reklamy oraz mikropłatności.

Lion Run – cechy:

  • nieskomplikowana platformówka dla fanów Króla Lwa
  • postać porusza się automatycznie, a nasze zadanie ogranicza się do walki, unikania przeszkód i zbierania przedmiotów
  • 7 unikatowych krain i ponad 60 etapów do ukończenia
  • możliwość odblokowywania nowych zdolnościami
  • free-to-play (za darmo, ale z reklamami i mikropłatnościami)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!