reklama

Liquid Crystals Puzzle 1.1

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wciągająca gra przeznaczona nie tylko dla maniaków puzzli i układanek. Pomysł gry jest prosty ale genialny. Przy użyciu 7 klocków o różnych kształtach i wielkości należy układać różne obrazki (jest ich 37). Grze dodaje smaku możliwość wyczyniania wszystkiego co jest możliwe z klockami w rzeczywistości - obrót o dowolny kąt, "lustrzane" odbicie itp. Przydatna są także opcje Open/Save umożliwiające nagrywanie rozpoczętej gry i jej późniejszą kontynuację. Pierwszy poziom jest poziomem treningowym - na szkicu obrazka jaki należy ułożyć pokazane jest ustawienie klocków.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

pomysł i wykonanie
brak
ocena użytkownika

Jest to gra logiczna w której sami decydujemy o wyborze układanki od której zaczniemy zabawę. Wszystko na przejrzystym ekranie, wystarczy kliknąć układankę którą chcemy układać. Gra ma prostą grafikę, instalator jest mały i szybki. Jak ktoś lubi gry logiczne to na pewno znajdzie tu coś dla siebie. Trochę klikania ale rozrywka zapewniona.

28.04.2016 19:32 | Recenzja do wersji

Komentarze

0 nowych
darek719   41 #3 24.04.2016 12:14

Bardzo fajna gra na myślenia, wciągająca :)

Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #2 28.12.2014 22:27

Kolejny ciekawy zabijacz czasu - polecam.

  #1 19.11.2007 16:37

super gra odlot daje 6

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić