r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Liquid War 6 0.4.3681

Strona główna Windows Gry Strategiczne
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Liquid War 6 to bardzo ciekawa gra strategiczna, która wymaga od użytkownika PC również nie lada zręczności oraz zorientowania w sytuacji. Nie kierujemy tutaj żadnymi jednostkami bojowymi czy żołnierzami, a chmarami żyjątek przypominających bakterie. Na różnorakich poziomach mierzyć się będzie od dwóch do sześciu wielobarwnych plam, dążących do całkowitego usunięcia wroga z poziomu. Zabawa bardzo wciąga.

Galeria programu

Liczba żyjątek na danym etapie jest zawsze stała, tylko dzielą się one różnie na walczące między sobą stronnictwa. Należy uważać, aby nie rozbijać się na mniejsze części na przeszkodach terenowych, bo wtedy przeciwnikowi będzie łatwiej otoczyć poszczególne fragmenty naszych szczepów i zasymilować je. Zdecydowanie w kupie siła. Należy zawsze starać się szczelnie otoczyć rywala, aby szybciej go przemalować.

W dynamicznym przelewaniu oraz mieszaniu się barw na ekranie jest coś bardzo odprężającego. Zabawa może odbywać się przeciw komputerowo sterowanemu przeciwnikowi, ale również kolegom. Ponieważ wirtualne bakterie przemieszczają się w stronę kursora zawsze po najkrótszej drodze, wypada ostrożnie wykonywać kolejne ruchy. W zależności od projektu mapy, sprawdzą się w boju nieco inne taktyki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.