Liquid War 6 0.4.3681

Strona główna Windows Gry Strategiczne
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Liquid War 6 to bardzo ciekawa gra strategiczna, która wymaga od użytkownika PC również nie lada zręczności oraz zorientowania w sytuacji. Nie kierujemy tutaj żadnymi jednostkami bojowymi czy żołnierzami, a chmarami żyjątek przypominających bakterie. Na różnorakich poziomach mierzyć się będzie od dwóch do sześciu wielobarwnych plam, dążących do całkowitego usunięcia wroga z poziomu. Zabawa bardzo wciąga.

Liczba żyjątek na danym etapie jest zawsze stała, tylko dzielą się one różnie na walczące między sobą stronnictwa. Należy uważać, aby nie rozbijać się na mniejsze części na przeszkodach terenowych, bo wtedy przeciwnikowi będzie łatwiej otoczyć poszczególne fragmenty naszych szczepów i zasymilować je. Zdecydowanie w kupie siła. Należy zawsze starać się szczelnie otoczyć rywala, aby szybciej go przemalować.

W dynamicznym przelewaniu oraz mieszaniu się barw na ekranie jest coś bardzo odprężającego. Zabawa może odbywać się przeciw komputerowo sterowanemu przeciwnikowi, ale również kolegom. Ponieważ wirtualne bakterie przemieszczają się w stronę kursora zawsze po najkrótszej drodze, wypada ostrożnie wykonywać kolejne ruchy. W zależności od projektu mapy, sprawdzą się w boju nieco inne taktyki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!