Liri Browser Liri Browser 0.3

Strona główna Windows Internet i komunikacja Przeglądarki stron WWW
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Liri Browser to przeglądarka internetowa, która pomimo tego, że znajduje się w dość wczesnej fazie rozwoju, to już na obecnym etapie prezentuje pewien potencjał i może być warta uwagi dla osób szukających przeglądarki dla siebie.

Projekt oparto na popularnym Chromium, opensource'owym silniku zastosowanym między innymi w popularnym Google Chrome, który zapewnia pełną zgodność ze wszystkimi, współczesnymi standardami wykorzystywanymi na stronach WWW. Dzięki temu Liri Browser bez problemu wyświetla dowolne strony, oferując przy tym szybkość i "zasobnożerność" na poziomie innych projektów korzystających z Chromium. Program pozwala na przeglądanie stron w zakładkach (które można dodatkowo "kolorować"), wybranie w zasadzie dowolnego silnika wyszukiwania jako domyślnego, a wyjątkowo ambitne osoby mogą zerknąć w ogólnodostępny kod źródłowy i wprowadzić własne poprawki lub funkcje.

Głównym wyróżnikiem Liri Browser jest próba wdrożenia interfejsu bazowanego na Material Design, stworzonego przez firmę Google. Jego celem jest funkcyjny i jednocześnie atrakcyjny wizualnie minimalizm, oferujący takie elementy, jak "feedback" po każdej akcji użytkownika. Dzięki temu ta przeglądarka wyróżnia się z tłumu innych projektów, a w przyszłości może wyglądać naprawdę atrakcyjnie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!