reklama

Listas - nowy prototyp od Live Labs

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Specjalny dział badawczy Microsoft Windows Live Labs pracuje nad nowym projektem przypominającym nieco oprogramowanie Office OneNote, ale w wersji internetowej. Mowa o Windows Live Lab Listas - miejscu w Internecie, gdzie każdy może tworzyć własne strony z listami, notatkami i tym podobnymi materiałami. Aktualny prototyp jest funkcjonalny.

Listas umożliwia tworzenie stron i wypełnianie ich dowolnymi danymi - wszystko przebiega w stylu podobnym do wiki. Listy takie można później udostępniać innym użytkowników, a nawet zezwalać im na modyfikację danych. Ciekawostką jest też Listas Toolbar - dodatek do przeglądarki pozwalający na szybkie przeniesienie aktualnie oglądanej strony do notatek w Windows Live Lab Listas (podobna funkcjonalność jest też w OneNote).

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić