Listonic Listonic 2.0.1.0

Strona główna Windows Phone Dom
Pobierz program
lub zeskanuj:

Listonic to rozbudowana, mobilna lista zakupów. Dzięki synchronizacji pomiędzy wieloma urządzeniami oraz wsparciu serwisu www doskonale sprawdza się w gospodarstwach domowych, gdzie jedną listę może tworzyć i na żywo modyfikować kilka osób.

Choć aby odkrycie główne zalety aplikacji potrzebne jest konto (możliwość logowania poprzez FB), to z podstawowych funkcji możemy skorzystać bez jego zakładania. Listonic może nam służyć po prostu jako rozbudowana, indywidualna lista zakupów. Główne okno aplikacji dzieli się na 3 części. Część centralną stanowi wspomniana już lista zakupów, po jej prawej stronie znajdują się oferty (promocje), a po lewej menu ze skromnymi ustawieniami.

Autorom udało się osiągnąć ciekawy kompromis pomiędzy sporymi możliwościami list zakupów, a czytelnością interfejsu i szybkością ich przygotowywania. Listonic pozwoli nam stworzyć dokładne rozpiski z podziałem na kategorie, jak i udostępni szybkie menu tworzenia, w oparciu o najpopularniejsze produkty i nasze zakupy. Skaner kodów, sortowanie wg kategorii, ceny, automatyczne podpowiedzi, to tylko część z możliwości programu. Wystarczy kilka chwil aby się z tym wszystkim zapoznać. Lista zakupów prezentuje też reklamy w formie polecanych produktów z danej kategorii. Przykładowo dodając do niej parówki, ujrzymy polecenie konkretnej marki wraz z opisem dlaczego to one są najlepsze.

Oferty to zbiór promocji i ciekawych ofert z partnerskich sieci. Podczas testów były dostępne tylko dwie. Listonic pozwala odnaleźć nam najbliższe sklepy, a także przejrzeć gazetki. Aplikacja dostępna jest za darmo. Sprawdzi się zarówno jako proste narzędzie jak i centrum zarządzania rodzinnymi wydatkami. Listonic dobrze wpisuje się w interfejs modern, choć brakuje mu lepszego wykorzystania możliwości kafelków.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!