r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Listonic 2.0.1.0

Strona główna Windows Phone Dom

Listonic to rozbudowana, mobilna lista zakupów. Dzięki synchronizacji pomiędzy wieloma urządzeniami oraz wsparciu serwisu www doskonale sprawdza się w gospodarstwach domowych, gdzie jedną listę może tworzyć i na żywo modyfikować kilka osób.

Galeria programu

Choć aby odkrycie główne zalety aplikacji potrzebne jest konto (możliwość logowania poprzez FB), to z podstawowych funkcji możemy skorzystać bez jego zakładania. Listonic może nam służyć po prostu jako rozbudowana, indywidualna lista zakupów. Główne okno aplikacji dzieli się na 3 części. Część centralną stanowi wspomniana już lista zakupów, po jej prawej stronie znajdują się oferty (promocje), a po lewej menu ze skromnymi ustawieniami.

Autorom udało się osiągnąć ciekawy kompromis pomiędzy sporymi możliwościami list zakupów, a czytelnością interfejsu i szybkością ich przygotowywania. Listonic pozwoli nam stworzyć dokładne rozpiski z podziałem na kategorie, jak i udostępni szybkie menu tworzenia, w oparciu o najpopularniejsze produkty i nasze zakupy. Skaner kodów, sortowanie wg kategorii, ceny, automatyczne podpowiedzi, to tylko część z możliwości programu. Wystarczy kilka chwil aby się z tym wszystkim zapoznać. Lista zakupów prezentuje też reklamy w formie polecanych produktów z danej kategorii. Przykładowo dodając do niej parówki, ujrzymy polecenie konkretnej marki wraz z opisem dlaczego to one są najlepsze.

Oferty to zbiór promocji i ciekawych ofert z partnerskich sieci. Podczas testów były dostępne tylko dwie. Listonic pozwala odnaleźć nam najbliższe sklepy, a także przejrzeć gazetki. Aplikacja dostępna jest za darmo. Sprawdzi się zarówno jako proste narzędzie jak i centrum zarządzania rodzinnymi wydatkami. Listonic dobrze wpisuje się w interfejs modern, choć brakuje mu lepszego wykorzystania możliwości kafelków.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Duże zmiany w Listonic: wersja przeglądarkowa usługi w stylu Material Design

3
INTERNET 10.05.2016 | Łukasz Maślanka

Strona internetowa usługi Listonic zmieniła się nie do poznania. Firma postanowiła całkowicie zmienić jej oblicze, czerpiąc garściami z googleowych wytycznych Material Design. Efekty tej przemiany są interesujące. Listonic to usługa z Polski, będąca przydatną listą zakupów wyposażoną w dodatkowe funkcje, jak np. algorytm, który uczy się nawyków zakupowych użytkownika oraz możliwość przeglądania aktualnych gazetek promocyjnych sieci handlowych. Siłą Listonic są jego aplikacje mobilne (Android, iOS, Windows Phone) i to one są rozwijane w pierwszej kolejności. Ale firma nie zapomniała o tych…

Budżet pod kontrolą. Aplikacje, z którymi opanujesz wydatki i oszczędzisz pieniądze

50
OPROGRAMOWANIE 03.02.2016 | Łukasz Maślanka

Jak zrobić zakupy i nie zwariować? Sklepowe półki uginają się od towarów, producenci kuszą promocjami i tylko czekają, aż wyciągniemy pieniądze z portfela. Do tego trudno zapamiętać, co dokładnie potrzebujemy kupić i ile wydaliśmy w sklepie lub w hipermarkecie. Nie musimy jednak poddać temu szaleństwu. Dobre oprogramowanie pomoże przygotować się do zakupów i inteligentnie zarządzać swoimi finansami. Szybko się okaże, że jesteśmy w stanie zaoszczędzić znacznie więcej, niż myśleliśmy. Z czym na zakupy? Aby podczas zakupów nie wydać więcej, niż planujemy (a często także, niż możemy i…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.