r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Listonic - Wygodna lista zakupów 4.4.1

Strona główna iOS Zakupy Listy zakupów

Listonic to rozbudowana, mobilna lista zakupów. Dzięki synchronizacji pomiędzy wieloma urządzeniami oraz wsparciu serwisu www doskonale sprawdza się w gospodarstwach domowych, gdzie jedną listę może tworzyć i na żywo modyfikować kilka osób.

Choć aby odkrycie główne zalety aplikacji potrzebne jest konto (możliwość logowania poprzez FB), to z podstawowych funkcji możemy skorzystać bez jego zakładania. Listonic może nam służyć po prostu jako rozbudowana, indywidualna lista zakupów. Wśród pozostałych kategorii znajdziemy promocje oraz inspiracje kulinarne. Te ostatnie pozwalają skorzystać z gotowych list przepisów do konkretnych potraw.

Autorom udało się osiągnąć ciekawy kompromis pomiędzy sporymi możliwościami list zakupów, a czytelnością interfejsu i szybkością ich przygotowywania. Listonic pozwoli nam stworzyć dokładne rozpiski z podziałem na kategorie, jak i udostępni szybkie menu tworzenia, w oparciu o najpopularniejsze produkty i nasze zakupy. Skaner kodów, sortowanie wg kategorii, ceny, automatyczne podpowiedzi, to tylko część z możliwości programu. Wystarczy kilka chwil aby się z tym wszystkim zapoznać. Lista zakupów prezentuje też reklamy w formie polecanych produktów z danej kategorii. Przykładowo dodając do niej parówki, ujrzymy polecenie konkretnej marki wraz z opisem dlaczego to one są najlepsze.

Nowością są też ciekawostki kulinarne. Tworząc listę zakupów możemy dowiedzieć się wielu ciekawych,czasem zabawnych informacji odnośnie dodawanych produktów. Jeżeli jakaś wybitnie przypadnie nam do gustu, w prosty sposób możemy ją udostępnić znajomym.

Oferty to zbiór promocji i ciekawych ofert z partnerskich sieci. Listonic pozwala odnaleźć nam najbliższe sklepy, a także przejrzeć gazetki. Aplikacja dostępna jest za darmo. Sprawdzi się zarówno jako proste narzędzie jak i centrum zarządzania rodzinnymi wydatkami.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Duże zmiany w Listonic: wersja przeglądarkowa usługi w stylu Material Design

3
10.05.2016  •  Łukasz Maślanka

Strona internetowa usługi Listonic zmieniła się nie do poznania. Firma postanowiła całkowicie zmienić jej oblicze, czerpiąc garściami z googleowych wytycznych Material Design. Efekty tej przemiany są interesujące. Listonic to usługa z Polski, będąca przydatną listą zakupów wyposażoną w dodatkowe funkcje, jak np. algorytm, który uczy się nawyków zakupowych użytkownika oraz możliwość przeglądania aktualnych gazetek promocyjnych sieci handlowych. Siłą Listonic są jego aplikacje mobilne (Android, iOS, Windows Phone) i to one są rozwijane w pierwszej kolejności. Ale firma nie zapomniała o tych…

Budżet pod kontrolą. Aplikacje, z którymi opanujesz wydatki i oszczędzisz pieniądze

50
03.02.2016  •  Łukasz Maślanka

Jak zrobić zakupy i nie zwariować? Sklepowe półki uginają się od towarów, producenci kuszą promocjami i tylko czekają, aż wyciągniemy pieniądze z portfela. Do tego trudno zapamiętać, co dokładnie potrzebujemy kupić i ile wydaliśmy w sklepie lub w hipermarkecie. Nie musimy jednak poddać temu szaleństwu. Dobre oprogramowanie pomoże przygotować się do zakupów i inteligentnie zarządzać swoimi finansami. Szybko się okaże, że jesteśmy w stanie zaoszczędzić znacznie więcej, niż myśleliśmy. Z czym na zakupy? Aby podczas zakupów nie wydać więcej, niż planujemy (a często także, niż możemy i…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.