Little Fighter 2 2.0a

Strona główna Windows Gry Bijatyki
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Little Fighter 2 to stworzona jeszcze w ubiegłym stuleciu przez Martiego Wonga oraz Starsky'ego Wonga niezwykle popularna darmowa bijatyka 2D, stanowiąca kontynuację zmagań pewnego małoletniego gangstera z Hong Kongu. Chłopak uwielbia awantury i różnorakie burdy, co prowadzi w konsekwencji do udziału w licznych ulicznych bójkach, które to właśnie są kwintesencją tego bezpłatnego, niezwykle wciągającego tytułu.

W gangu gracza może znaleźć się maksymalnie ośmiu młodocianych rozrabiaków i (co ciekawe) aż czterema można sterować z jednej klawiatury. Gra umożliwia również prowadzenie rozgrywki sieciowej, w której uczestniczyć może maksymalnie ośmiu graczy. Zabawa odbywa się w kilku trybach, mamy m.in. VS mode – rozgrywkę zarówno z komputerowymi przeciwnikami, jak i znajomymi, Story mode – z pokonywaniem kolejnych etapów z bossem na końcu każdego z nich, Tournament mode, gdzie grając w systemie 1 na 1 lub 2 na 2 staramy się wspiąć na jak najwyższe miejsce top listy wyników, plus Demo Mode – tu rywalizacja odbywa się jedynie z komputerowymi przeciwnikami, co stanowi świetny trening przed zasadniczą rozgrywką.

Oprócz zwykłych kopnięć, w bójkach wykorzystywać można miecze, noże, kije, bumerangi, gwiazdki ninja czy inne gadżety, które podniesie się zwyczajnie z ulicy. Warto zwrócić uwagę na butelki z różnymi napojami, dodające siły oraz energii. Little Fighter 2 to bardzo interesująca bijatyka w starym stylu 2D. Dzięki dużym możliwościom rozbudowy własnej postaci oraz wysokiej grywalności, tytuł powinien przyciągnąć do komputera nie tylko fanów projektów retro rodem z automatów.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor Intel Celeron 300 lub AMD K6-2 300
  • 32 MB RAM
  • Karta graficzna zgodna z DirectX 6.0
  • Rozdzielczość ekranu 800 na 600 pikseli

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Kody, kilka trybów do grania, różnorodność, trudność gry, długa, lekka dla systemu
brak
ocena użytkownika
18.11.2016 21:00 • Recenzja do wersji 2 2.0a

Bardzo fajna gra, grałem w nią swego czasu długo.
Bardzo fajna bijatyka 2D jak na czasy w których ona wyszła.
Pójdzie na każdym sprzęcie, więc i emulowanie tego WINE na linuxa czy osxa nie powinno stanowić problemu dla sprzetu.
Dużo trybów gry, długi tryb, dużo grania jesli chcecie zagrać wszystikimi bohaterami i przejść wszystko.
Fajny jest tryb turnieju :D
Chyba można grać muliplayer po lanie, ale nie sprawdzałem tego - generalnie polecam serdecznie fajna gierka !

Kilka trybów rozgrywek, dużo postaci,
Bugi, brak możliwości wyboru każdej z występujących w grze postaci.
ocena użytkownika
18.10.2015 09:52 • Recenzja do wersji 2 2.0a

Świetna gierka nie tylko dla dzieciaków. Gra umożliwia tryb walki w pojedynku, turnieju czy przygody. Celem rozgrywek jest przetrwanie i pokonanie przeciwników. Każda z dostępnych postaci może wykorzystywać do walki różne znalezione przedmioty; takie jak piłki, kule czy noże. Postacie dysponują różnymi kombinacjami ciosów i mają różne moce. Ponadto w Internecie możemy znaleźć liczne modyfikacje, kody czy nowe postacie stworzone przez użytkowników.