Little Machines Still Goes Deeper na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy z założenia nieskomplikowaną grę zręcznościową, w której przy użyciu wyłącznie myszki przyjdzie nam pokierować grupą tytułowych "małych maszyn" wiertniczych zmierzających raźno w głąb Ziemi.

Początek rozgrywki wydaje się bardzo prosty, gdyż odpowiadamy za ruchy wyłącznie jednego takiego pojazdu, sytuacja nabiera jednak tempa w momencie, gdy na planszy przybywa nam małych wiertarek, zaś kierowanie nimi wszystkimi w tym samym czasie potrafi doprowadzić wręcz do rozmnożenia jaźni. Samo zapanowanie nad rozrastającym się wciąż zbiorem "wkrętaków" to dopiero połowa sukcesu, ponieważ punkty przydzielane są nie tylko za głębokość na jaką uda nam się zejść, lecz przede wszystkim za liczbę cennych kamieni, które zbierzemy w trakcie tego szaleńczego wwiercania się. Gra charakteryzuje się schludną oprawą graficzną oraz wpadającym w ucho motywem muzycznym.

Grę Little Machines Still Goes Deeper można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Zręcznościowe.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzje tak głośnych tytułów jak S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo i Crysis Warhead, a także zapowiedzi Need for Speed Undercover oraz gry Venetica. Przypominamy również, że w niedzielę 12 października kończy się na portalu wielki konkurs z atrakcyjnymi nagrodami - gorąco zachęcamy do brania udziału, czasu zostało naprawdę niewiele!

© dobreprogramy