r   e   k   l   a   m   a
reklama

Little Plane 1.1

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Little Plane to kolejny przykład gry, która dzięki swojej prostocie, oryginalnemu pomysłowi i dużej grywalności, przyciąga rzesze graczy. Naszym zadaniem jest dolecieć jak najdalej samolocikiem znajdującym się w jaskini. Całe sterowanie samolotem sprowadza się do klikania lewego przycisku myszy, które podnosi nasz samolot do góry.

Nasz samolocik bez "klikania" spada w dół, a nie możemy dopuścić, żeby się rozbił. Dodatkowo musimy uważać na niebezpieczne skały wystające z góry lub z dołu. Są one głównym utrudnieniem gry, gdyż będziemy musieli zręcznie manewrować miedzy nimi. Im dłużej się utrzymamy w powietrzu, tym więcej uzyskamy punktów które zapisywane są na tablicy wyników.

Little Plane nie jest prostą grą. Ciężko jest przejść chociaż pierwsza plansze, ale gdy już się nam uda, to satysfakcja z naszej zręczności i zdobytych punktów gwarantowana. Polecam tą grę każdemu, zwłaszcza zapalonym graczom Icy tower.

Autorem opisu jest Yesir z serwisu Victory Games. Za udostępnienie opisu serdecznie dziękujemy

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

pomysł, długość rozgrywki
okna z wynikami po przegranej rozgrywce
ocena użytkownika

Gra zręcznościowa sterowana myszką. Grafika nie powala, dźwięk to w zasadzie tylko warkoczący samolot i wybuchający samolot. Sam pomysł bardzo fajny. Sterowanie łatwe do opanowanie. Gra jest bardzo wciągająca. Minusem wkurzające okna po przegranej rozgrywce.

28.04.2016 19:45 | Recenzja do wersji

Komentarze

0 nowych
darek719   41 #4 25.04.2016 13:31

Bardzo fajna gierka, trochę stara i grafika też nie najlepsza ale rozrywka zapewniona :)

walgav   17 #3 19.03.2016 14:23

Pogrywam czasem na PS3 z siostrzyczką. Nawet to fajne :P

  #2 04.08.2008 02:31

Podajcie jakie macie rekordy w tej grze

  #1 04.10.2006 17:34

Super gierka :)

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNa Facebooku zamówisz hydraulika. Nowość w Marketplace