Little Plane 1.1

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Little Plane to kolejny przykład gry, która dzięki swojej prostocie, oryginalnemu pomysłowi i dużej grywalności, przyciąga rzesze graczy. Naszym zadaniem jest dolecieć jak najdalej samolocikiem znajdującym się w jaskini. Całe sterowanie samolotem sprowadza się do klikania lewego przycisku myszy, które podnosi nasz samolot do góry.

Nasz samolocik bez "klikania" spada w dół, a nie możemy dopuścić, żeby się rozbił. Dodatkowo musimy uważać na niebezpieczne skały wystające z góry lub z dołu. Są one głównym utrudnieniem gry, gdyż będziemy musieli zręcznie manewrować miedzy nimi. Im dłużej się utrzymamy w powietrzu, tym więcej uzyskamy punktów które zapisywane są na tablicy wyników.

Little Plane nie jest prostą grą. Ciężko jest przejść chociaż pierwsza plansze, ale gdy już się nam uda, to satysfakcja z naszej zręczności i zdobytych punktów gwarantowana. Polecam tą grę każdemu, zwłaszcza zapalonym graczom Icy tower.

Autorem opisu jest Yesir z serwisu Victory Games. Za udostępnienie opisu serdecznie dziękujemy

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

pomysł, długość rozgrywki
okna z wynikami po przegranej rozgrywce
ocena użytkownika
28.04.2016 19:45

Gra zręcznościowa sterowana myszką. Grafika nie powala, dźwięk to w zasadzie tylko warkoczący samolot i wybuchający samolot. Sam pomysł bardzo fajny. Sterowanie łatwe do opanowanie. Gra jest bardzo wciągająca. Minusem wkurzające okna po przegranej rozgrywce.