Little Registry Cleaner 1.6

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Little Registry Cleaner to pierwsza aplikacja przeznaczona do czyszczenia rejestru systemowego ze zbędnych wpisów wydana na zasadach open source. Znaczy to tyle, że program jest całkowicie bezpłatny zarówno do użytku domowego jak i komercyjnego, a źródła Little Registry Cleaner dostępne są na stronie projektu.

Aplikacja skanuje i usuwa zbędne wpisy z takich lokalizacji rejestru jak kontrolki ActiveX, programy startowe, czcionki systemowe, sterowniki, pliki pomocy, lokalizacje programów, historia, ustawienia aplikacji, lokalizacje dźwięków itp.

Podobnie jak większość tego typu aplikacji również Little Registry Cleaner został wyposażony w moduł odpowiedzialny za tworzenie kopii zapasowych wszystkich operacji wykonywanych na rejestrze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!