Samsung Galaxy Core - smartfon (prawie) idealny

Tanie smartfony są ostatnio rozchwytywane w sklepach. Dzisiaj przyjrzymy się prawie "taniemu" smarfonowi od Samsunga, który bardzo lubi nas zaskakiwać o każdej porze dnia i nocy.

Zawartość zestawu

Telefon otrzymujemy w ekologicznym pudełku. Po rozpakowaniu znajdziemy kabel USB, wyjątkowo masywny w porównaniu z innymi, słuchawki, ale tymi zajmiemy się nieco późnej. Oprócz tego otrzymujemy zestaw ekologicznej makulatury, czyli instrukcja i gwarancja. Producent nie zapomniał także o sieciowej ładowarce USB.

Recenzja budżetowego smartfona Huawei Ascend Y300

WYGLĄD

Ekran telefonu otacza czarny połyskliwy plastik. Boki zostały wykonane z twardego plastiku imitującego aluminium.

Tylna klapka jest bardzo miękka a zarazem giętka, na jej dole zostało umieszczone logo Huawei. Otwarcie mogę powiedzieć że wadą klapki jest brak dopasowania do korpusu, przez co "lata" ona na lewo i prawo. Zatrzaski zastosowane w klapce są marnej jakości i mogą zwyczajnie się ukruszyć po dłuższym czasie użytkowania.

Recenzja ultrabooka ASUS UX21A

Ultrabooki ceni się przede wszystkim za mobilność i świetny design urządzenia, a wydajność powinna być na wysokim poziomie. Od niedawna ASUS oferuje nam dość ciekawą propozycje, jednak za spore pieniądze. Czy warto?

Wygląd

Laptop został wykonany w około 80% ze szczotkowanego aluminium, tak jest z aluminum. Konstrukcja jest zwarta, nic nie trzeszczy a zawiasy są dostatecznie silne aby utrzymać 11,6" ekran. Ramka wokół ekranu jest matowa, co świetnie zgrywa się z resztą.

A4Tech G7-630 - sprawny gryzoń

Z wyglądu zwyczajny model myszy bezprzewodowej zwykłej szarej firmy, jak wypadnie? Czytaj dalej.

Ten produkt jest dość niepozorny. Gracze zazwyczaj unikają bezprzewodowych myszy dlatego że nie są one dość wydajne w porównaniu do odpowiedników na kabel.

Korpus myszy został zrobiony ze stosunkowo dobrej jakości plastiku. Górna część jest lekko chropowata oraz została zmatowiona. W oczy rzuca się także kształt myszy, oraz jej niewielki rozmiar.