Littleicon Littleicon 4.1

Strona główna Mac Akcesoria Rozszerzenia pulpitu
Pobierz program

Littleicon to niewielka aplikacja do zmiany ikon. Za jej pomocą można zmienić wszystkie możliwe ikony, od folderów na programach systemowych kończąc.

Program ma intuicyjny i przejrzysty interfejs. Ikony podzielone są na kategorie, wszystkie pozycje pogrupowane są alfabetycznie. Dostępna jest także wyszukiwarka, dzięki czemu łatwo znajdziemy to, czego szukamy. Można zmienić ikonę każdej aplikacji systemowej jak i tej stworzonej przez firmę trzecią. Aby to zrobić, wystarczy przeciągnąć do okna Littleicon plik icns lub png z nową ikoną w miejsce tej, którą chcemy zmienić i kliknąć Apply changes. Oryginalną ikonę można przywrócić wyrzucając zmienioną poza okno programu.

Jeśli nie spodoba nam się jakaś ikona zastosowana przez autora aplikacji lub systemowe ikony zaprojektowane przez Apple nie przypadną nam do gustu to z pomocą tej aplikacji łatwo i szybko możemy je zmienić. Program zadowoli estetów oraz użytkowników rządnych powiewu świeżości na biurku swojego Maca. Aplikacja dostępna jest w darmowej wersji freeware.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!