Live Interior 3D Pro Live Interior 3D Pro 2.0.2

Strona główna Windows Dom Aranżacja wnętrz i ogrodów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Live Interior 3D Pro to niedroga i bardzo wygodna aplikacja do projektowania wnętrz, przygotowana do pracy z myszką lub ekranem dotykowym na urządzeniu z Windowsem 8.1 lub 10. W programie można przygotować 2-wymiarowe plany pięter i pomieszczeń oraz wizualizację 3D z materiałami i teksturami. Program jest łatwy w obsłudze i poradzą sobie z nim nawet początkujący projektanci.

Live Interior 3D Pro pozwala pracować w dwóch i trzech wymiarach. W pierwszym trybie pozwala przygotować plan pomieszczeń, układać na nim meble, wyposażenie i elementy dekoracyjne. W trzech wymiarach można oglądać renderowane w czasie rzeczywistym wnętrze z różnych perspektyw, poruszać się po przestrzeni, a także przesuwać meble i nakładać różne materiały i kolory na obiekty, przeciągając je z palety na modele. Program pozwala też wyrenderować film prezentujący projekt wnętrza i grafiki o rozdzielczości 6000×6000 pikseli. Wszelkie wprowadzone zmiany widać natychmiast. Na wizualizacji można także zmieniać oświetlenie i porę dnia, co pozwala przyjrzeć się też rozmieszczeniu lamp, barwie światła i temu, jak pokój będzie wyglądał nocą.

Program pozwala rysować plany nie tylko płaskich powierzchni, ale też loftów z antresolą i tarasów, pomieszczeń pod skosami dachowymi i nietypowymi sufitami. W bibliotece znajduje się ponad 1,5 tysiąca materiałów i 1,2 tysiąca obiektów, z których można wybierać wyposażenie. Są tu krzesła, AGD, kanapy, biblioteczki, dywany, drzwi, okna, zasłony, rośliny doniczkowe i wiele innych. Wymiary każdego z nich można dostosować podczas ustawiania, by były bliższe faktycznie posiadanym meblom. Jeśli konkretnego obiektu nie ma w bibliotece, można go zaimportować w formacie 3DS, Collada, VRML i X3D. Program daje też możliwość eksportu modelowanych wnętrz w formatach 3DS i Collada.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!