r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Live Lockscreen Themes 1.2.6.0

Strona główna Windows Phone Personalizacja

Live Lockscreen Themes to przydatne narzędzie dla osób korzystających z dynamicznego ekranu blokady wprowadzone w Windows Phone 8.1. Dostępny z poziomu aplikacji Live Lock Screen pozwala korzystać z kilku gotowych szablonów. W związku ze swoją specyfiką mają one jednak pewne wymagania. Jednym z nich jest odpowiednio dobrana tapeta. W tym właśnie pomaga Live Lockscreen Themes.

Galeria programu

Zaraz po starcie programu musimy wybrać interesującą nas rozdzielczość. Wspierane są wszystkie najpopularniejsze. Następnie przechodzimy do okna wyboru tapety. Podzielono je na kilka kategorii według których możemy przeglądać zasoby. Wybierając którąś z tapet ujrzymy podgląd już z dodatkami, datą oraz godziną. Gdy zdecydujemy się na konkretną tapetę, możemy ją zapisać, bądź też ustawić na ekranie blokady.

Z poziomu aplikacji mamy możliwość pobrania Live Lock Screen. Wersja darmowa Live Lockscreen Themes nie posiada ograniczeń. Reklam możemy się pozbyć oceniając aplikację.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.