r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Live Scores & Sports Results SofaScore 5.6.85

Strona główna iOS Wiadomości Aplikacje dla kibiców

Live Scores & Sports Results SofaScore to aplikacja służąca do śledzenia na żywo wyników rozgrywanych na całym świecie meczów z siedemnastu dyscyplin sportowych, m.in. piłki nożnej, koszykówki, hokeja, tenisa oraz sportów wyścigowych.

Galeria programu

Na ten program powinni zwrócić uwagę zwłaszcza ci użytkownicy, którzy lubią być na bieżąco z najnowszymi informacjami ze świata sportu. Aplikacja pozwala śledzić zarówno drużyny, jak też zawodników oraz całe ligi. Możemy zamówić w niej powiadomienia dotyczące poczynań sportowców, lig i zespołów, którzy interesują nas najmocniej. Informacje podane są w przystępny sposób, w kolumnach wg lig oraz meczów, a także wg lubianych przez nas drużyn. Dzięki temu łatwiej można znaleźć te informacje, które w danej chwili są najważniejsze dla użytkownika. Live Scores & Sports Results SofaScores oferuje też możliwość podejrzenia tabel danej ligi, statystyk zawodników, a także kursów bukmacherskich.

Program oferuje też możliwość ustawienia własnego dzwonka informującego o strzelonym golu. Powiadomienia wysyłane są w trybie push, a dużą zaletą SofaScore Wyniki na żywo są karty wysyłane są w formie ładnego dla oka, przejrzystego powiadomienia na zegarki Apple Watch. Karta zawiera m.in. logotypy grających drużyn lub zawodników, a także bieżące informacje o tym, co dzieje się na boisku, torze wyścigowym lub korcie tenisowym. Program jest dostępny za darmo, ale wyświetla reklamy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.