Live for Speed 0.6.11

Strona główna Windows Gry Wyścigi
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Live for Speed to ciekawy symulator wyścigów samochodowych stworzony jako fanowski projekt przez trzech fanatyków motoryzacji. Na tle, nawet komercyjnych gier, LFS wyróżnia się olbrzymim realizmem, dopracowaną fizyką i uwzględnieniem wielu aspektów mających wpływ na zachowanie i prowadzenie samochodu.

Samochody, trasy i wyścigi

Twórcy przygotowali zestaw kilkunastu samochodów samochodów, które wzorowane były na prawdziwych samochodach startujących w wyścigach i rajdach. Przed rozpoczęciem wyścigu gracz posiada możliwość dostosowywania podstawowych atrybutów wybranego auta do indywidualnych preferencji. Możliwe jest m.in. manipulowanie siłą hamowania kół przednich i tylnych, utwardzanie zawieszenia czy modyfikowanie przełożeń skrzyni biegów. Do dyspozycji gracza oddano 8 zróżnicowanych i wymagających tras.

W Live for Speed jako kontroler wybrać można klawiaturę lub kierownicę komputerową.

Twórcy udostępnili grę bezpłatnie, oferują jednak dodatkowe treści, które można zakupić.

Kluczowe cechy gry:

  • fanowski symulator wyścigów
  • duży realizm i dopracowana fizyka przejazdów
  • kilka samochodów i tras wyścigowych
  • wsparcie dla kierownic komputerowych
  • dodatkowe treści za opłatą

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!