LiveTcpUdpWatch LiveTcpUdpWatch 1.30

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia sieciowe
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

LiveTcpUdpWatch to niewielkie i bezobsługowe narzędzie dla systemu Windows, które wyświetla wszystkie aktywności TCP i UDP realizowane przez aplikacje zainstalowane na komputerze.

Wszelakie dane w obrębie programu są aktualizowane na bieżąco w czasie rzeczywistym i prezentowane w formie czytelnej listy. Znajdziemy na niej szczegółowe informacje o nazwie procesu, którego dotyczy dana aktywność, jego ID, protokole, porcie, ilości przetransferowanych danych itd. Wszystkie zgromadzone przez LiveTcpUdpWatch dane zapisać możemy w formie raportu HTML na lokalnym dysku.

LiveTcpUdpWatch rozpowszechniany jest w formie przenośnej (portable), która nie wymaga instalacji i program gotowy jest do działania tuż po pobraniu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!