Livecam Wallpaper Livecam Wallpaper 1.02

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

LiveCam Wallpaper to nieskomplikowana aplikacja, która umożliwia umieszczanie statycznych obrazów z kamer rozmieszczonych po całym świecie na ekranie naszego pulpitu w formie tapety.

Użytkownik może skonfigurować narzędzie na wiele sposobów, tak by wyświetlało ono zrzut ekranu z jednej, czterech bądź nawet dziewięciu kamer w tym samym czasie, a obraz odświeżał się co dziesięć sekund, minutę, trzy lub dziesięć minut. Program może być uruchamiany przy starcie systemu operacyjnego Windows lub ręcznie podczas pracy przy komputerze w wybranym momencie. Po wyłączeniu opisywanej aplikacji Windows automatycznie przywraca poprzednio używaną tapetę.

LiveCam Wallpaper oferuje dostęp do pokaźnej liczby kamer z mniejszych oraz większych państw świata, ale niestety brakuje wśród nich Polski – jest za to możliwość podglądania, co aktualnie dzieje się we Włoszech, Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Meksyku, Portugalii, Francji, Kanadzie, Australii i w wielu innych miejscach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!