LoMag 5.0.8.3

Strona główna Windows Firma Programy handlowe i magazynowe
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

LoMag to narzędzie do zarządzania magazynami małego lub średniego przedsiębiorstwa, charakteryzujące się prostą i intuicyjną obsługą oraz możliwością wykorzystania zarówno na pojedynczym stanowisku jak i w sieci.

Program zapewnia podstawową funkcjonalność, umożliwiając tworzenie dokumentów takich jak przyjęcia/wydania magazynowe, zwroty do dostawcy/odbiorcy, rozchód/przychód wewnętrzny, korekty, przeceny, przesunięcia międzymagazynowe, arkusze spisowe i remanenty. Wszystkie dokumenty generowane za pośrednictwem LoMag przechowywane są na platformie bazodanowej Microsoft SQL Server 2005. Ponadto dane mogą być drukowane lub eksportowane do zewnętrznych formatów (rpt, pdf, xls, doc i rtf).

Aplikacja umożliwia tworzenie dowolnej ilości niezależnych od siebie magazynów oraz proste zarządzanie każdym z nich.

Uwaga!

  1. Wersja testowa programu pozwala na 30 uruchomień.
  2. Program do poprawnej pracy wymaga .NET Framework 2.0 lub nowszego oraz Microsoft SQL Server 2005.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Prosty w obsłudze i funkcjonalny! Przejrzysty interfejs.
brak
ocena użytkownika
04.07.2017 19:09 • Recenzja do wersji 4.4.5.0

Polecam program wszystkim, którym zależy na sprawnym działaniu magazynu. Już w wersji testowej można zauważyć jak funkcjonalne, a zarazem proste w obsłudze jest oprogramowanie! Jego użycie naprawdę przyśpiesza i ułatwia pracę w magazynie. Zachęcam do spróbowania! :)

prosty, intuicyjny, wiele przydatnych funkcji
brak
ocena użytkownika
04.08.2015 16:30 • Recenzja do wersji 3.4.0.1

Program jest naprawde godny polecenia, łatwe zarządzanie magazynem i ma bardzo wiele przydatnych funkcji jak fakturowanie czy moduł zamówień. Jak dla mnie rewelacja! Polecam :)