r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Localspot 1.1.0

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Społeczeństwo obywatelskie

Aplikacja i usługa Localspot służy do zgłaszania urzędom problemów w przestrzeni publicznej. Dotyczy to takich zdarzeń, jak uszkodzona sygnalizacja świetlna, zdewastowany przestanek autobusowy, uszkodzona nawierzchnia oraz wiele innych, w kilkunastu kategoriach. Aplikacja wykorzystuje moduł GPS, dzięki czemu możliwe jest szybkie poinformowanie konkretnego urzędu, który jest odpowiedzialny za dany rejon.

Galeria programu

Po uruchomieniu programu użytkownik zyskuje dostęp do mapy. Może na niej zarówno przeglądać zgłoszone już sprawy, poprawiać zgłoszenia, komentować i popierać. Możliwe jest oczywiście także dodanie własnego. Uzupełnić je można zdjęciem oraz krótkim opisem. Dane z GPS, w połączeniu z bazą danych, sprawiają, że informacja w formie e-maila zawsze trafi do odpowiedniego urzędu.

Obsługa programu jest szybka i bezproblemowa. Głównym elementem interfejsu jest podgląd Map Google wraz z naniesionymi oznaczeniami zgłoszeń, które różnią się kolorem w zależności od kategorii. Dostępny jest także widok listy.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Zaśmiecenie, uszkodzona sygnalizacja? Powiadom władze dzięki Localspot

30
OPROGRAMOWANIE 03.12.2015 | Maciej Olanicki (b.munro)

Warszawska firma Xentivo udostępniła w ostatnim czasie aplikację Localspot. Dostępny na urządzenia z systemem Android i OS program, pozwala na nieskomplikowane i szybkie informowanie lokalnych władz o problemach czy niedogodnościach, które uprzykrzają życie w przestrzeni publicznej. Z Localspot można także korzystać za pośrednictwem serwisu internetowego. Zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i w przypadku strony internetowej, funkcjonalność Localspot pozostaje taka sama i trzeba przyznać, że niezwykle praktyczna. Dzięki aplikacji jest możliwe zgłaszanie takich problemów, jak uszkodzona…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.