r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Localspot 1.1.1

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Społeczeństwo obywatelskie

LocalSpot to aplikacja i powiązana z nią usługa, które mają zaktywizować użytkowników do zgłaszania lokalnych problemów. Gdzieś zniszczono przystanek, w innym miejscu jest spora dziura, a obok domu ktoś wyrzuca śmieci na trawnik? Wszystko to można sfotografować i w prosty sposób zgłosić za pomocą aplikacji.

Co najważniejsze autorzy projektu gwarantują, że nasze zgłoszenie trafi do odpowiednich urzędników. Użytkownik nie musi się niczym przejmować, jedynie poprawnie dodać informacje. Sam mechanizm jest bardzo intuicyjny. Za pomocą mapy, która dodatkowo wskazuje naszą lokalizację wybieramy miejsce, którego zgłoszenie dotyczy, a następnie dodajemy opis i zdjęcie.

r   e   k   l   a   m   a

W przypadku już zgłoszonych elementów możemy dodać swój komentarz czy też je polubić. Istnieje również możliwość założenia konta, ale nie jest to wymóg konieczny. Wykonaniu i działaniu LocalSpot ciężko coś zarzuć, ważne będzie jednak to czy same zgłoszenia rzeczywiście zmobilizują odpowiednie osoby i służby do interwencji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Zaśmiecenie, uszkodzona sygnalizacja? Powiadom władze dzięki Localspot

37
OPROGRAMOWANIE 03.12.2015 | Maciej Olanicki

Warszawska firma Xentivo udostępniła w ostatnim czasie aplikację Localspot. Dostępny na urządzenia z systemem Android i OS program, pozwala na nieskomplikowane i szybkie informowanie lokalnych władz o problemach czy niedogodnościach, które uprzykrzają życie w przestrzeni publicznej. Z Localspot można także korzystać za pośrednictwem serwisu internetowego. Zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i w przypadku strony internetowej, funkcjonalność Localspot pozostaje taka sama i trzeba przyznać, że niezwykle praktyczna. Dzięki aplikacji jest możliwe zgłaszanie takich problemów, jak uszkodzona…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.