r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Location Finder 3.0.0

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bezpłatne narzędzie firmy Microsoft umożliwiające ustalenie lokalizacji w jakiej się aktualnie znajdujemy, przeznaczone dla posiadaczy notebooków, tabletów czy zwykłych komputerów PC wyposażonych w adapter sieci bezprzewodowych WiFi. Warto zaznaczyć, że Location Finder nie potrzebuje ponadto żadnych dodatkowych urządzeń - wystarczy jedynie posiadać dostęp do Internetu. Do ustalenia lokalizacji wykorzystywane są punkty dostępowe sieci WiFi lub przyznany adres IP oraz wirtualne mapy Windows Live Local (dawniej MSN Virtual Earth). Ustalona pozycja jest następnie wyświetlana na środku okna przeglądarki Internet Explorer. Wyniki nie są oczywiście tak dokładne jak w przypadku technologii GPS ale i tak mogą okazać się bardzo użyteczne.

Uwaga!

W celu poprawnej pracy programu zalecamy ustawienie programu Internet Explorer jako domyślnej przeglądarki internetowej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #10 19.02.2011 20:20

Coś lokalizacja nie wychodzi temu softowi.

  #9 26.11.2009 23:41

:) dobre

  #8 23.09.2008 19:30

Mi wogóle nie wskazuje lokalizacji na laptopie lenovo

  #7 17.06.2008 18:36

mam viste, jestem podłączony do swojej domowej wi-fi i pokazuje mi że... łącze się z ameryki ??? Jak dla mnie to nie działa - syf

  #6 16.11.2006 22:32

bezsensowny program. dla komputerów stacjonarnych?-po co? to są ludzie obsługujący pc nie wiedzący gdzie się znajdują? a z reszta w pociągach i samochodach tak szybko się przemieszcza, na takie odległości, że muszą sprawdzać gdzie są za pomocą komputera. błazenada, absurd i [***] made in Microsoft.

  #5 28.05.2006 22:32

potrzebne to i mądre jak ta wypowiedź gościa co w grudniu 2005 roku jeszcze na IE z nakładką siedział :)

  #4 10.12.2005 23:24

nie rozumiem po co komentować sprawe IE (Axon, bartes).. jak sie wam nie podoba to mogliście zwyczajnie zamknąć zakładkę.. no ale czasem fajnie jest napisać pare bzdur. a tak poza tym - program jest ok. wskazuje to co ma wskazywać i tyle.. dobre podczas podróży, jazdy samochodem/pociągiem itp. tyle że nie w polsce :) jeszcze nie.. może za 50lat :)

  #3 10.12.2005 20:25

"W celu poprawnej pracy programu zalecamy ustawienie programu Internet Explorer jako domyślnej przeglądarki internetowej"

NIGDY!!! :P

  #2 08.12.2005 16:37

Fajny jest tekst na dole: "W celu poprawnej pracy programu zalecamy ustawienie programu Internet Explorer jako domyślnej przeglądarki internetowej."

Hehehe - jak nie moga poprawic IE, to zmuszaja w inny sposob :)

  #1 08.12.2005 16:36

Swietny program!!! Budzisz sie rano po mega imprezie. Nie pamietasz gdzie jestes, ani jak dlugo i z kim imprezowales. Glowa ******** cie niemilosiernie.
Jedyne co znajdujesz przy sobie to laptopa z karta WiFi oraz podlaczony Access Point obok. Wlaczasz laptopa, odpalasz program i juz wiesz przynajmniej gdzie jestes :)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.