r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Lock Screen Changer 2.3.0.3

Strona główna Windows Phone Personalizacja

Lock Screen Changer to aplikacja do zarządzania naszym ekranem blokady. Pozwala skorzystać z automatycznej zmiany tapety jak i zestawu kilku prostych widgetów.

Galeria programu

Głównym zadaniem aplikacji jest umożliwienie tworzenia kolekcji tapet. To z ich bazy program będzie następnie czerpał grafiki i zmieniał je na ekranie blokady wg wcześniej sprecyzowanych kryteriów. Kolekcji może być kilka i to od nas zależy, z której w danym momencie będziemy korzystali. Przy importowaniu grafik Lock Screen Changer oferuje nam proste narzędzia do ich edycji.

W aplikacji znajdziemy także kilka przydatnych widgetów, wśród nich pogodę, notatki i status baterii. Ich wielkość, rozmieszczenie, jak i zawarte informacje możemy edytować. Jeżeli jednak szukacie programu do personalizacji ekranu blokady głównie dzięki widgetom, to w sklepie Windows Phone znajdziecie lepsze pozycja. W Lock Screen Changer są tylko dodatkiem do mechanizmu zmiany tapet.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.