r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Locker 1.1.0

Strona główna Android Bezpieczeństwo Inne programy do zabezpieczeń

Locker pomaga chronić bezpieczeństwo danych użytkownika przechowywanych w smartfonie lub tablecie. Aplikacja potrafi zresetować wszystkie ustawienia systemu, jeśli przekroczona zostanie dopuszczona liczba prób odblokowania urządzenia.

Program działa w prosty sposób. Po zainstalowaniu, należy nadać Lockerowi status administratora urządzenia, a następnie określić górną granicę dopuszczalnych prób odblokowania smartfonu lub tabletu z poziomu ekranu blokady. Gdy zostaną cztery próby, aplikacja zacznie wyświetlać odpowiedni monit o ryzyku całkowitego wyczyszczenia danych w urządzeniu. Gdy to nie poskutkuje, wówczas smartfon lub tablet zostanie całkowicie opróżniony z danych, które były w nim przechowywane. Locker jest więc propozycją dla osób, które boją się o swoje dane, jeśli urządzenie zostanie im skradzione lub je zgubią.

r   e   k   l   a   m   a

Locker jest aplikacją, która powstała jako projekt open source'owy. Jej kod źródłowy można znaleźć na GitHubie. Program jest dostępny za darmo i nie wyświetla reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.