Lockie 1.6.5.0

Strona główna Windows Phone Personalizacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

Lockie to program, który pozwala na łatwą personalizację ekranu blokady oraz żywego kafelka. Na ekranie blokady można dodać wybrane dwie opcje: pogodę, informacje z kalendarza, dowolnie wybrane wiadomości z kanału RSS, cytat lub własną notatkę.

Aplikacja dzieli się na 7 kolumn. W pierwszych dwóch — „lock screen” oraz „live tile” — użytkownik konfiguruje blokadę oraz kafelek. W następnej kolumnie — „personalize” — znajdują się opcje personalizacji aplikacji. Tutaj można zmienić tło, język programu (niedostępny język polski) oraz kolor kafelka.

Następna kolumna pozwala na zmianę ustawień dotyczących pogody. Tutaj do wyboru jest dwóch dostawców informacji meteorologicznych: The Weather Channel i Accuweather.com. Oprócz tego zmienia się tu lokalizację, dla której aplikacja ma pobierać informacje o pogodzie oraz jednostki. W następnej kolumnie użytkownik może podać adres, z którego mają być pobierane wiadomości. Podana strona musi posiadać RSS.

W kolumnie „quick note” można wpisać wiadomość, która mam być wyświetlana, podać numer telefonu oraz adres. Ostatnią kolumną jest „general”, gdzie znajdują się ustawienia dotyczące odświeżania informacji. Tutaj również wybiera się przedział czasowy, w którym informacje mogą być odświeżane.

Lockie jest aplikacją darmową, i co ważne, jest pozbawiona reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!