Lockmix Lockmix 1.11.0.0

Strona główna Windows Phone Narzędzia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Windows Phone wraz z premierą wersji 8.0 otrzymał sporo nowych możliwości odnośnie personalizacji ekranu blokady. LockMix to rozbudowane narzędzie, które pozwoli dopasować go do naszych potrzeb.

Choć możliwości personalizacji jest wiele, to tak naprawdę, główną rolę może przejąć tylko jedna aplikacja. Pierwszym elementem który musimy ustawić, to źródło naszej tapety. Poza klasycznym wyborem grafiki z naszej galerii, zdać się możemy na codzienne tapety binga lub eden z kilku popularnych serwisów.

Kolejną grupą są różnej maści dodatki, jakie ujrzymy na ekranie blokady. Podzielono je na 4 kategorie, ale dotyczą one głównie języka w jakim są dostępne. Co możemy dodać do ekranu blokady? Lista jest spora: wydarzenia, notatki, pogodę, RSS, giełdę, dowcipy itd. Każdy dodatek możemy edytować, zmieniać jego wielkość, wygląd oraz bardzo często źródło informacji (np. różne serwisy pogodowe).

Spora część wtyczek dostępna jest za darmo. Za pozostałe musimy uiścić niewielką opłatę. Autor dał nam możliwość przetestowania każdej z nich przez kilka dni, dzięki czemu możemy sprawdzić czy naprawdę jest nam potrzebna.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!