reklama

Łódzka gra SUPERHOT liczy na sukces na Steam Greenlight

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Inicjatywa 7DFPS zrodziła nie tylko między innymi ciekawy projekt SHAMBLES twórcy Minecrafta, ale swoim pomysłem zabłysnęli też w świecie polscy deweloperzy. Grupka zapaleńców z mieszczącego się w Łodzi Blue Brick wpadła na pomysł strzelanki, w której czas rusza się razem z graczem. Prototyp SUPERHOT działa w przeglądarce, jednak doceniona nawet przez Cliffa Bleszinskiego ekipa nabrała ochoty na więcej. Gra trafiła do wylęgarni Steam Greenlight, aby móc przerodzić się w coś bardziej rozbudowanego.

Producenci obiecują jeszcze więcej kontrolowanej ściśle przez gracza akcji, całą masę sypiącego się w zwolnionym tempie szkła czy gruzu, a także wiele naprawdę ciekawych miejscówek, chociaż ukazanych w szarościach to szczegółowych i w pewien sposób ujmujących swoją siłą przekazu za sprawą stylowej oszczędności w temacie oprawy graficznej. Pojawiły się już oczywiście prośby o tryb zabawy wieloosobowej...

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama