LogMeIn Free 4.1.4132

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia administracyjne i internetowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

LogMeIn Free to bezpłatna edycja aplikacji, która umożliwia w pełni zdalną kontrolę nad komputerem z systemem Windows lub Mac OS za pośrednictwem Internetu.

Narzędzie charakteryzuje się małymi rozmiarami i dużą prostotą obsługi. Do korzystania z LogMeIn Free wymagana jest rejestracja konta użytkownika, za pośrednictwem którego komunikować się będziemy z komputerem. Dodatkowo na stacji roboczej, z którą będziemy się chcieli łączyć zainstalować i skonfigurować należy specjalną aplikację. Po wykonaniu tych operacji możemy uzyskać dostęp do np. komputera służbowego z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej, zainstalowanej na komputerze z dostępem do Sieci.

Wersja darmowa oferuje poza najistotniejszą funkcją Remote Access także obsługę technologii Wake-On-Lan, wygaszania ekranu (tylko systemy Windows), zsynchronizowanego schowka systemowego, mapowania klawiatury, tworzenie aliasów i skrótów do komponentów zainstalowanych na zdalnym komputerze oraz wsparcie dla wielu monitorów.

Dodatkowe funkcje wersji płatnej (Pro)

Wersja płatna poza możliwościami edycji darmowej oferuje dodatkowo możliwość transferu i udostępniania plików ze zdalnego komputera, obsługę metody "przeciągnij-i-upuść", funkcję udostępniania pulpitu, odtwarzania dźwięków, a także wyposażona została w zestaw narzędzi diagnostycznych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!