reklama

Logo Certified for Windows Vista za darmo

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Microsoft przygotował promocję dla twórców oprogramowania, która umożliwia im przystąpienie do programu certyfikacyjnego Certified for Windows Vista bez ponoszenia jakichkolwiek opłat - wszystkie koszty pokrywa Microsoft. Aby zakwalifikować się do udziału w promocji należy zgłosić swoją aplikację do testów do końca lutego tego roku. Wszystkie szczegóły oraz dokładna instrukcja rejestracji w programie znajduje się na stronach Microsoft.

Największą korzyścią z udziału w programie certyfikacyjnym jest możliwość posługiwania się logiem Certified for Windows Vista na pudełku oraz w materiałach promocyjnych aplikacji. Dzięki temu klienci jeszcze przed zakupem będa mieli pewność, że aplikacja będzie działać bez zarzutu na ich nowym systemie. Microsoft oferuje także darmowe 10 godzin wsparcia technicznego przy rozwiązywaniu problemów związanych z dostosowaniem aplikacji do pracy pod Windows Vista, a także liczne materiały techniczne. Możliwe jest również umieszczenie swojego programu w oficjalnym Katalogu polskich aplikacji dla Windows.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić