r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Logo Certified for Windows Vista za darmo

Strona główna Aktualności

Microsoft przygotował promocję dla twórców oprogramowania, która umożliwia im przystąpienie do programu certyfikacyjnego Certified for Windows Vista bez ponoszenia jakichkolwiek opłat - wszystkie koszty pokrywa Microsoft. Aby zakwalifikować się do udziału w promocji należy zgłosić swoją aplikację do testów do końca lutego tego roku. Wszystkie szczegóły oraz dokładna instrukcja rejestracji w programie znajduje się na stronach Microsoft.

Największą korzyścią z udziału w programie certyfikacyjnym jest możliwość posługiwania się logiem Certified for Windows Vista na pudełku oraz w materiałach promocyjnych aplikacji. Dzięki temu klienci jeszcze przed zakupem będa mieli pewność, że aplikacja będzie działać bez zarzutu na ich nowym systemie. Microsoft oferuje także darmowe 10 godzin wsparcia technicznego przy rozwiązywaniu problemów związanych z dostosowaniem aplikacji do pracy pod Windows Vista, a także liczne materiały techniczne. Możliwe jest również umieszczenie swojego programu w oficjalnym Katalogu polskich aplikacji dla Windows.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.