reklama

LogonStudio 1.7

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

LogonStudio jest niewielką, nieskomplikowaną aplikacją, która umożliwia zmianę ekranu logowania.

Program oferuje prosty interfejs, za pomocą którego możemy wybrać motyw wyświetlany podczas logowania do systemu. Użytkownik może korzystać zarówno z bazy motywów, jak i dodawać własne obrazy na bazie zdjęć przechowywanych na dysku. Kolejna możliwość to pobieranie grafik ze stron producenta udostępnianych przez inne osoby korzystające z LogonStudio.

W podobny sposób możemy wysyłać pliki na strony twórcy programu, aby udostępnić je innym użytkownikom.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!
reklama

Komentarze

0 nowych
  #11 12.02.2015 23:10

NIE DZIAŁA POD WINDOWS XP - PROSZĘ TO ZMIENIĆ W OPISIE WYMAGANE SYSTEMY I NIE WPROWADZAĆ LUDZI W BŁĄD

  #10 15.07.2013 21:46

Witam wszystkich. Mam problem z logon studio, z wersją do xp. Otórz zainstalowałem sobie ten program i moja nieznajomość języka angielskiego doprowadza mnie do furii. Nie mam zielonego pojęcia jak te menu ogarnąć. Byłbym bardzo wdzięczny za szczegółowe instrukcje, czyli krok po kroku. POZDRO.

  #9 05.05.2013 21:50

Co zrobić by działało na xp?

  #8 12.04.2013 17:02

@Lonsi: Chyba wiem co się stało. Antywirus zablokował Ci działanie apki przez co nie mogła ona wyświetlić poprawnie ekranu logowania. Chodzi o to, że po zatwierdzenia danego motywu program automatycznie pokazuje ekran logowania, który jest zablokowany - więc nic można zrobić, widać tylko tapetę. Ja mam ten plus, że nie mam hasła do konta więc po zrestartowaniu automatycznie zalogowało mnie na kompa. Trzeba w ustawieniach odznaczyć opcję wyświetlania ekranu logowania po zatwierdzeniu nowego ekranu logowania jeszcze ZANIM wybierzecie sobie nowy ekran. Jak to zrobicie i wybierzecie nowy motyw najlepiej uruchomić ponownie komputer, wtedy antywirus powinien wyświetlić komunikat, że zablokował program. Należy wtedy dodać program do zaufanych i wszystko powinno być już ok. Ja tak miałem na XP.

  #7 08.01.2013 16:57

Jeśli komuś zadziałał to szczerze mu zazdroszcze... u mnie nie dość że nie działa to dodatkowo zawieśił mi komputer którego potem nie dało uruchomić (musiałem na nowo instalować system :| )

  #6 20.02.2012 18:29

Dlaczego ten program dostał tak niską ocenę? Idealnie spełnia swoje zadanie, jest prosty w obsłudze działa pod każdym systemem - inne dla porównania działają tylko w "Siódemce".

joaS13   6 #5 06.07.2011 03:07

Kiedyś używałam tego programu i bardzo go lubiłam. Do czasu aż musiałam reinstalować XP. Wówczas miałam to wyboru, pobrać aktualizacje i zarwać noc, albo pójść spać. Zdecydowałam się na to drugie. Jednak nie mogłam patrzeć na domyślny ekran logowania i zmieniłam go przy użyciu tego programu. Następnego dnia chciałam zaktualizować XP i okazało się, że nie mogę zainstalować Service Pack. Były jakieś dziwne komunikaty, że jądro systemu zostało podmienione. I co się okazało? Logon Studio podmienił plik systemowy i tamta ważna aktualizacja zainstalowała się dopiero wtedy, jak odinstalowałam ten program. Teraz na XP nie używam programu do zmieniania ekranu logowania, a na siódemce zmieniam go przy użyciu Sunrise Seven- ten program poprawnie zmienia ekran logowania, jak wskaże się mu daną tapetę z folderu z tapetami, a nie jedną z tych, które on oferuje.

  #4 07.06.2011 21:42

Co zrobić aby dało się zmienić ekran startowy bo wybieram zdjęcie daje apply i lipa;/

  #3 17.04.2011 16:29

W ogóle nie działa w Windows XP

  #2 19.02.2011 20:14

Pobrałem ten program bo chciałem zmienić ekran logowania mam taki carbon ze strony customize.org ale ten program jakoś nie bardzo ma zamiar zmienić podgląd mam systemowy.

  #1 19.12.2010 18:28

Prosty program sluzacy tylko do zmiany ekranu logowania.Ogolnie moze byc.

reklama