r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

LoiLoScope2 2.5.5.0

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja filmów
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

LoiLoScope2 to rozbudowany edytor plików wideo zarejestrowanych przy wykorzystaniu standardowej kamery czy też urządzeń przenośnych (np. telefonów komórkowych). Narzędzie obsługuje najpopularniejsze formaty plików (m.in. MP4, AVI, MPEG2 i WMV).

Galeria programu

LoiLoScope2 oferuje funkcję szybkiego łączenia fragmentów wideo, dodawania zdjęć, muzyki czy nawet tekstu. Użytkownik ma do dyspozycji także opcję zmiany układu ekranu, co pozwala mu dostosować wygląd filmu do własnych preferencji. Z kolei liczne efekty (np. przejście, spowolnienie czasu i wprowadzanie animowanych napisów) z pewnością zwiększą atrakcyjność wizualną projektu.

Program umożliwia również tworzenie dysków DVD i Blu-Ray, które można odtworzyć na dowolnym odtwarzaczu i obejrzeć na telewizorze. Funkcja ta może okazać się przydatna chociażby podczas nagrywania i edytowania rozmaitych uroczystości. W trakcie wykonywania tej operacji użytkownik sam określa kolejność, w jakiej będą uruchamiane poszczególne wideo, a także przygotowuje menu.

LoiLoScope2 świetnie radzi sobie z edycją plików znajdujących się na dysku twardym, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by operacje wykonywać bezpośrednio na materiałach znajdujących się w pamięci urządzenia.

Wszystkie projekty stworzone przy pomocy LoiloScope2 można udostępnić za pośrednictwem popularnych serwisów, takich jak YouTube, Facebook i Twitter.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 06.06.2016 03:04

Przypominam ; Edytor profesjonalny musi zawierać kodeki/enkodery o nazwie " technika zaawansowana " . Nie widzę w opisie tej deklaracji. To jest amatorszczyzna na kolorowych obrazkach. Czyli naciąganie !!!

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.