Lokalizacja telefonu po numerze Lokalizacja telefonu po numerze 5.81

Strona główna Android Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Lokalizacja telefonu po numerze to bezpłatna aplikacja, która pozwala za pośrednictwem GPS śledzić aktualną lokalizację przyjaciół i rodziny.

Powiadomienia o zmianie lokalizacji smartfonu

Opisywane narzędzie poza możliwością podglądu lokalizacji wybranego smartfonu w czasie rzeczywistym oferuje również funkcje powiadomień gdy zmieni on lokalizację, nawigację do niego czy też zapisywanie w archiwum informacji na temat wszystkich lokalizacji śledzonych urządzeń. Lokalizacja telefonu po numerze obsługuje nieograniczoną liczbę śledzonych urządzeń i potrafi wyświetlać na mapie lokalizacje wszystkich smartfonów. Aplikacja z powodzeniem posłużyć może do sprawowania opieki nad dziećmi, które np. samodzielnie pokonują drogę ze szkoły do domu.

Brak polskiej wersji nie jest problemem

Program Lokalizacja telefonu po numerze nie jest aktualnie dostępna w polskiej wersji językowej, jednak jej obsługa i konfiguracja jest na tyle prosta, że nie przysporzy nikomu problemów. Wystarczy, że na urządzeniu, które chcemy śledzić zainstalujemy opisywaną aplikację, a na naszym smartfonie zdefiniujemy numer do niego.

Cechy charakterystyczne narzędzia:

  • darmowa aplikacja do śledzenia smartfonów poprzez GPS
  • wygodny podgląd na mapie wybranych smartfonów
  • powiadomienia o zmianie lokalizacji
  • nawigowanie do lokalizacji wskazanego urządzenia
  • archiwum śledzonych telefonów i tabletów

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!