Lokalizacja telefonu po numerze Lokalizacja telefonu po numerze 5.54

Strona główna Android Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Lokalizacja telefonu po numerze to bezpłatna aplikacja, która pozwala za pośrednictwem GPS śledzić aktualną lokalizację przyjaciół i rodziny.

Opisywane narzędzie poza możliwością podglądu lokalizacji wybranego smartfonu w czasie rzeczywistym oferuje również funkcje powiadomień gdy zmieni on lokalizację, nawigację do niego czy też zapisywanie w archiwum informacji na temat wszystkich lokalizacji śledzonych urządzeń. Lokalizacja telefonu po numerze obsługuje nieograniczoną liczbę śledzonych urządzeń i potrafi wyświetlać na mapie lokalizacje wszystkich smartfonów. Aplikacja z powodzeniem posłużyć może do sprawowania opieki nad dziećmi, które np. samodzielnie pokonują drogę ze szkoły do domu.

Program Lokalizacja telefonu po numerze nie jest aktualnie dostępna w polskiej wersji językowej, jednak jej obsługa i konfiguracja jest na tyle prosta, że nie przysporzy nikomu problemów. Wystarczy, że na urządzeniu, które chcemy śledzić zainstalujemy opisywaną aplikację, a na naszym smartfonie zdefiniujemy numer do niego.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!