r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Longhorn 2005/2006

Strona główna Aktualności

Jak w podsumowaniu tygonia zauważa Paul Thurrott, pojawiły się kolejne nieoficjalne informacje dotyczące następcy XP/2003, produktu o kodowej nazwie Longhorn.

Od jakiegos czasu wiadomo już, że pomimo wcześniejszych pogłosek w linii Longhorna pojawi się też system serwerowy, jednak póki co ewentualne daty podawane są w bardzo ostrożny sposób. Jest jednak bardzo prawdopodobne, że - podobnie jak miało to miejsce z Windowsem XP i Serverem 2003 - edycja serwerowa nie wyjdzie jednocześnie z wersją desktopową, a niecałe pół roku później. Oznacza to przewidywaną obecnie dostępność stacji roboczej na koniec roku 2005 i platformy serwerowej na początek roku 2006. Należy jednak brać pod uwagę, że podobne szacunki przeważnie okazywały się jak do tej pory zbyt optymistyczne - uwzględniając liczbę nowych pomysłów implementowanych przy okazji Longhorna, 2005/2006 istotnie wydaje się być ambitnym założeniem.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.