r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Looking for Twitter

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Popularne serwisy społecznościowe

Looking for Twitter to klient serwisu społecznościowego Twitter, przeznaczony na urządzenia z systemem Android Wear. Program pozwala przeglądać strumień tweetów, przejrzeć dotyczące użytkownika wzmianki, komponować wpisy i zapisywać je do późniejszej lektury.

Galeria programu

Gdy zainstalujemy aplikację, czeka nas wstępna konfiguracja do wykonania na smartfonie. Pierwszym krokiem będzie autoryzacja dostępu do konta na Twitterze, a następnie zalogowanie się do usługi Pocket, by móc zapisywać tweety na później. Wybierzemy też liczbę wpisów z Twittera, które mają być dostępne podczas jednorazowego przewijania listy na ekranie smartzegarka.

r   e   k   l   a   m   a

Na smartzegarku zaś, Looking for Twitter pozwala przeglądać strumień twitterowych wpisów. Są one podane w ascetycznej formie, bo bez fotografii lub zdjęć autorów wpisów. Każdego tweeta możemy podać dalej, oznaczyć jako lubianego lub odpowiedzieć na niego. Program pozwala też komponować własne tweety, przeglądać wpisy użytkowników dodanych do naszych list, a także przeglądać wzmianki, w których nas oznaczono. Aplikacja zawiera też skromną opcję personalizacji wyglądu, a do wyboru mamy motyw niebieski lub czarny.

Looking for Twitter jest dostępna za darmo i jest ciekawą propozycją dla osób, które aktywnie korzystają z Twittera i chcą mieć podgląd najnowszych treści na smartzegarku z Androidem Wear.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dobre programy, które warto mieć na smartwatchu z Androidem Wear

27
OPROGRAMOWANIE 18.03.2016 | Łukasz Maślanka

Smartzegarki często nazywane są ładnym i interesującym, ale ciągle zbędnym gadżetem. Mówi się o nich, że poza estetyką wykonania nie mają one wiele więcej do zaoferowania. A na pewno nie aż tyle, by warto było za nie wykładać grube pieniądze. Sprawdziliśmy więc aplikacje na Androida Wear, które można znaleźć na półkach sklepu Google Play, przygotowując dla Was zestaw dobrych programów, które warto przetestować na smartzegarkach z systemem operacyjnym spod znaku zielonego robota. Szperając w zasobach googleowego sklepu z aplikacjami na Androida Wear szukaliśmy głównie takich, które sprawdzą…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.