r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Lost City of Aquatica

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Lost City of Aquatica to sympatyczna gra logiczna owiana przyjemną, wakacyjną fabułą.

W trakcie zabawy w nurkowanie natrafiamy na ukryty w głębinach oceanu nieznany dotąd nikomu świat. Jego mieszkańcy zwracają się do nas o pomoc w jego odbudowie. Z miłą chęcią podejmujemy się tego wyzwania.

r   e   k   l   a   m   a

Nasze zadanie będzie polegało na rozpoczęciu prac związanych z budową podwodnego miasta, ale w głównej mierze będzie chodziło o jego stałą rozbudowę. W celu przeprowadzenia modernizacji już istniejących budynków należy posiadać odpowiedni kapitał w postaci konkretnych zasobów. Zdobyć je możemy dzięki ciągłemu rozwiązywaniu różnych zagadek w postaci ciekawych łamigłówek.

To one stanowią główny trzon całej zabawy. Zasady rozgrywki w nich zawarte są bardzo proste. Budujemy ciągi co najmniej trzech takich samych przedmiotów po to, by w chwilę później mogły zastąpić je inne. Wszystkie nowe elementy układają się losowo co może powodować kolejne ich znikanie i tworzenie nowych konfiguracji w obszarze gry. Należy jednak tak sterować przebiegiem rozgrywki, by każde pole choć raz wzięło udział w grze. W przypadku problemów z wykonaniem tego zadania mamy możliwość skorzystania co pewien czas z oferowanego w lewej części ekranu bogatego systemu pomocy.

Lost City of Aquatica dysponuje dobrą oprawą graficzną oraz dźwiękową. Posiada też swój osobliwy klimat, dzięki któremu ochoczo powrócimy do wspomnień z wakacji ;-)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
darek719   41 #1 25.04.2016 13:49

Gra jakich wiele ale za to dobrze zrobiona. Plus za grafikę.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.