Lost Lands: Mahjong

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Komputerowe madżongi mogą być naprawdę kolorowymi i fantazyjnymi projektami, co pokazuje bezpłatna gra Lost Lands: Mahjong. U podstawa zabawy jest oczywiście oczyszczanie ekranu z bloczków poprzez dopasowywanie par identycznych symboli, ale to wszystko odbywa się na tle fabularnym. Mamy tu również z tego względu do czynienia z innymi mini gierkami, a nawet rozwojem postaci jak w grach RPG.

Działanie uzależnione zostało od energii. Każda akcja na mapie, bogatej w ciekawe miejsca oraz wrogów do zlikwidowania, zużywa jej nieco. Z kolejnymi wykonywanymi zadaniami oraz oczyszczonymi planszami, zdobywamy doświadczenie i powiększamy zasób tejże energii, zarazem zyskując dostęp do trudniejszych układów. Z początku można grać i grać, potem czasem trzeba będzie poczekać na zregenerowanie się.

Zdobywane po drodze złoto wydamy przede wszystkim na walki z potworami, ale są tez przydatne przedmioty w sklepie, ułatwiające zabawę. Do tego dochodzą misje z kompletowaniem wyposażenia, aby się ich podjąć. Składniki pochowane są zazwyczaj w specjalnych skrzyniach, zaś ręce położyć można na nich dopiero po rozwiązaniu kolorystycznej łamigłówki. Chodzi o połączenie kulek tego samego koloru ciągłą linią.

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!