Lost Legends na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy pozycję, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim fanom produkcji pokroju kultowego Diablo.

Lost Legends to ekscytująca gra RPG przenosząca gracza w świat chaosu, ciemności, mrocznych stworów oraz tajemnic. Bohater może należeć do kilku różnych klas, a jego zadaniem jest wyzwolenie krainy spod działania Złego. Tytuł charakteryzuje się przyjemną dla oka oprawą audiowizualną, a równocześnie doskonale działa na słabszych maszynach.

Oprócz standardowej gry na weekend przygotowaliśmy również wyjątkową niespodziankę dla fanów Terminatora znanego chyba każdemu z dużego i małego ekranu. Otóż w związku z nadchodzącą premierą kolejnej części Terminatora powstała ciekawa gra Terminator Salvation promujca to wydarzenie, w której możemy choć przez chwilę wczuć się w rolę elektronicznego osiłka ;-).

Grę Lost Legends można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> RPG.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy szereg zapowiedzi nadchodzących tytułów - wśród nich multiplatforma kontynuacja klasyka Bionic Commando, przedstawiane jako rewelacja graficzna na Wii The Conduit, a także kolejna odsłona Wolfensteina.

© dobreprogramy