r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Losy Prey 2 w dalszym ciągu niepewne

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Wygląda na to, że Prey 2 pójdzie w ślady pierwowzoru i jeśli kiedykolwiek pojawi się na rynku, będzie to długo po pierwotnie planowanym terminie. Plotki o niby prężnie rozwijanym oraz niemal ukończonym tytule krążyły już różne. Byli pracownicy odpowiedzialnego za grę Human Head Studios twierdzili, że Bethesda Softworks umyślnie stłamsiła projekt, by bardziej wypromować Dishonored, a w ogóle ostatecznie odebrano im ich dziecko i oddano w ręce zespołu Arkane. Pete Hines, jeden z głównodowodzących okrętem zwanym Bethesda, wyjaśnia wreszcie sytuację.

Oficjalnie Prey 2 do tej pory się nie ukazało, bo nie spełniało standardów firmy. W każdym razie produkcja jest w dalszym ciągu w rękach Human Head, podczas gdy Arkane pracuje nad czymś nowym, na razie nieujawnionym. Na projekcie nie postawiono ostatecznie kreski i są szanse, że się pojawi – o ile uda się dograć kilka spraw. Pewnie by można puścić go do sklepów w obecnej formie, tylko nie po to zainwestowano tyle czasu oraz pieniędzy, żeby wydawać ambitną grę w obecnej formie co najwyżej średnią.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.