r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Lotus Symphony 1.2 Beta dla Mac OS X

Strona główna Aktualności
Pisaliśmy niedawno

o wydaniu nowej wersji Lotus Symphony, oznaczonej 1.2. Jednak to nie koniec nowości, ponieważ firma IBM dołączyła do gamy aplikacji z linii Lotus wersję tego pakietu biurowego wydaną dla Mac OS X. Pakiet składa się z procesora tekstu, arkusza kalkulacyjnego oraz narzędzia do tworzenia prezentacji. Programy bazują na technologiach OpenOffice.org, więc pakiet jest zgodny ze standardem ODF (ISO 26300) i kompatybilny z innymi opartymi o te technologie (Na przykład NeoOffice).

Aplikacje wchodzące w skład Lotus Symphony zawsze odznaczały się przejrzystym i prostym interfejsem, zaprojektowanym z myślą o maksymalnym wykorzystaniu czasu pracy. W połączeniu z interfejsem Aqua daje to poczucie pracy w przyjemnym, ale też eleganckim środowisku. Pakiet wymaga systemu Mac OS X w wersji 10.5 zainstalowanego na maszynie z procesorem Intel. Wersja testowa jest dostępna jedynie w języku angielskim, ale firma obiecuje lokalizacje wersji stabilnej. Jednocześnie użytkownicy powinni czuć się zachęceni do używania pakietu, dzielenia się wrażeniami i zgłaszania znalezionych usterek.

Pakiet dla Mac OS X jest dostępny za darmo na stronie producenta a dla Windows w dziale PROGRAMY -> Biuro -> Pakiety biurowe.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.