Lovebox, czyli technologiczny gadżet jako prezent na Walentynki

Strona główna Aktualności
Źródło: Materiały prasowe Lovebox
Źródło: Materiały prasowe Lovebox

O autorze

Walentynki tuż za rogiem, a to oczywiście doskonały moment, aby zacząć rozglądać się za drobnym podarunkiem dla swej drugiej połówki. Fanów technogadżetów zainteresować może małe urządzonko o nader wymownej nazwie Lovebox.

Lovebox jest dziełem pewnego francuskiego startupu i jak twierdzi producent, stanowi nowoczesną alternatywę dla przesyłania kwiatów czy kartek okolicznościowych.

Urządzenie ma formę drewnianej szkatułki z sercem na froncie, które w istocie rzeczy pełni rolę wskaźnika. Pod wieczkiem szkatułki znajduje się wyświetlacz ciekłokrystaliczny, a głębiej – moduł Wi-Fi. Całość zasilana jest z gniazdka sieciowego.

Poza jednostką zasadniczą nabywca otrzymuje aplikacje mobilną dla systemu Android lub iOS.

Po podłączeniu Loveboksa do internetu, można sparować go ze smartfonem i tym sposobem wysyłać – ze smartfonu – obdarowanej urządzeniem osobie krótkie wiadomości tekstowe lub obrazkowe. W drugim przypadku trochę na wzór znanego z iPhone'a, Digital Touch.

Szkatułka powiadomi o otrzymaniu wiadomości zakręcając sercem, a nadawca otrzyma z kolei powiadomienie o odbiorze w formie animacji na ekranie telefonu.

Zestaw z jedną szkatułką kosztuje 99,99 dol., z dwiema – 189,99 dol. Zamówienia można składać na oficjalnej stronie. Od tego roku firma wysyła towar także do Polski. Gwarantuje przy tym, że wszystkie zamówienia złożone do 11 lutego zostaną dostarczone na czas.

© dobreprogramy
s