Lubelskie Dni Informatyki 2009

Strona główna Aktualności

O autorze

Już niedługo odbędą się Lubelskie Dni Informatyki 2009 - jedna z największych w Polsce, a z pewnością największa w regionie, trzydniowa konferencja kierowana do studentów, specjalistów IT i wszystkich pasjonatów informatyki.

Lubelskie Dni Informatyki 2009 to impreza wpisująca się w cykl IT Academic Days - konferencji poświęconych rozwiązaniom Microsoftu, organizowanych przez studentów na różnych uczelniach w Polsce. W tym przypadku inna nazwa nie jest przypadkowa bowiem tematyka wykładów wykracza poza to o czym można posłuchać podczas innych spotkań z cyklu, ponadto - za sprawą trzydniowego programu - będzie ich znacznie więcej. Liczba uczestników również będzie ponadprzeciętna - organizatorzy przygotowują się na przybycie 400 osób.

Konferencję otworzy sesja na temat systemu Windows jako narzędziu do walki z wirusami - co z pewnością rozgrzeje uczestników. Następnie zaplanowano wykłady m.in. na temat tworzenia interaktywnych aplikacji internetowych, aplikacji i serwisów w chmurze, kruczków i sztuczek w ASP.NET i AJAX, najnowszej wersji Silverlight, pozycjonowaniu stron, marketingu internetowego i analityce internetowej, wirtualizacji, wysokiej dostępności SQL Server 2008 w kontekście umów SLA czy botnetu jako największego zagrożenia współczesnego Internetu. Szczegółową listę wszystkich wykładów znaleźć można w agendzie.

Lubelskie Dni Informatyki 2009 odbędą się w dniach 27-29 kwietnia w głównym gmachu Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego przy Alejach Racławickich 14. Organizatorem konferencji jest Koło Naukowe Informatyków KUL, vortal dobreprogramy objął zaś to wydarzenie patronatem medialnym. Uczestnictwo w wykładach jest bezpłatne, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja. Zainteresowanym udziałem zwracamy uwagę, że liczba miejsc jest ograniczona - nie należy zatem zwlekać ze zgłoszeniem swojego udziału, tym bardziej, że to jedyna tak duża konferencja w regionie. Warto dodać, że podczas spotkania będzie można zdobyć wiele upominków - m.in. koszulki firmowe naszego serwisu.

Więcej informacji można uzyskać na stronie imprezy.

© dobreprogramy

Komentarze