reklama

Lubelskie Dni Informatyki 2012 — 24-26 kwietnia

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

W dniach 24-26 kwietnia w Lublinie odbędzie się piąta już edycja Lubelskich Dni Informatyki — jedynej takiej konferencji we wschodniej części kraju. Wydarzenie powstało z myślą o studentach, którzy poprzez spotkania z prelegentami mogą wzbogacić wiedzę teoretyczną zdobytą podczas wykładów. Celem tegorocznej konferencji jest integracja sektora IT firm województwa lubelskiego.

Trzy dni konferencji to trzy osobne wydarzenia. Na wtorek zaplanowano IT Academic Day — dzień technologii Microsoftu, w środę odbędą się sesje Free Tech — czyli o wszystkich wolnych technologiach, zaś czwartek — IT Camp, którego motywem przewodnim będzie wirtualizacja. Agenda jeszcze nie została opublikowana, ale nazwy bloków tematycznych co nieco mówią o charakterze spotkań każdego dnia. W przerwach między wtorkowymi wykładami będzie można wziąć udział w konkursie Kinect Party i zagrać w gry zespołowe na konsoli Xbox 360 z Kinectem, w środę zaś w przerwach odbędzie się rywalizacja na tabletach BlackBerry PlayBook.

Wszystkie wykłady odbędą się w auli Kardynała Stefana Wyszyńskiego (sala numer GG-150) w Gmachu Głównym KUL przy Alejach Racławickich 14. Rejestracja na konferencję jest możliwa za pośrednictwem formularza

© dobreprogramy

Komentarze

reklama