Lubimy Czytać 1.5.10

Strona główna Android Rozrywka i hobby Biblioteki i księgarnie ebooków
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja dla miłośników książek. Powiązana jest z serwisem o tej samej nazwie. Może służyć jako nasza wirtualna biblioteka, a także miejsce z rekomendacjami i recenzjami.

Aby w pełni skorzystać z możliwości aplikacji, warto założyć konto. Nie jest ono jednak obowiązkowe. Zaraz po instalacji mamy dostęp do sporej bazy tytułów i autorów. Sprawdzimy nie tylko podstawowe dane wydawnicze, ale także zapoznać się z ocenami i recenzjami użytkowników serwisu. Aby wyszukać konkretny tytuł możemy skorzystać z tradycyjnej wyszukiwarki, bądź też użyć skanera kodu kreskowego. Podczas testów sprawował się dobrze.

Gdy zdecydujemy się na założenie konta, otwierają się przed nami dodatkowe, społecznościowe elementy. Nie tylko stworzymy swoją wirtualną biblioteczkę, ale także dodamy recenzje i oceny. Nie zabrakło także listy znajomych. Dzięki niej możemy śledzić co aktualnie czytają i polecają osoby, które śledzimy.

Przy wybranych tytułach mamy możliwości przeczytania fragmentu, a nawet całości dzieła. Lubimy Czytać sprawuje się dobrze i jako wirtualna biblioteczka i miejsce z opiniami odnoście konkretnych tytułów. Podstawowa aplikacja dostępna jest za darmo. Wersja premium pozwala dodać nieograniczoną ilość zdjęć okładek oraz usuwa reklamy. Szkoda tylko, że autorzy nie dopasowali interfejsu do nowych wersji Androida. Od strony wyglądu, aplikacja prezentuje się bardzo archaicznie, czasem zawodzi również stabilność działania.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Noworoczne postanowienia: aplikacje, z którymi przeczytasz 52 książki w ciągu roku

30
06.01.2016  •  Anna Rymsza

Stare chińskie przysłowie mówi, że książka jest jak ogród, który można włożyć do kieszeni. Te słowa stały się jeszcze prawdziwsze w momencie, gdy popularność zdobyły książki elektroniczne. Dla tych z Was, którzy z okazji rozpoczęcia kolejnego roku postanowili czytać lub czytać jeszcze więcej, przygotowaliśmy przegląd najbardziej przydatnych aplikacji do czytania, przeglądania i poszukiwania nowych książek. Książki na zawołanie Legimi Legimi to polska księgarnia elektroniczna, w której można nie tylko kupić e-booka, ale też czytać w abonamencie, z użyciem aplikacji. Aplikacje Legimi…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza