r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Lucid by Perfectly Clear 1.1.8

Strona główna iOS Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty

Lucid by Perfectly Clear to mobilne wydanie aplikacji do edycji zdjęć. Swoim działaniem skupia się głównie na zdjęciach ludzi i ich twarzy, choć dostępnymi narzędziami możemy edytować także krajobrazy i inne zdjęcia.

Galeria programu

Przy pierwszym uruchomieniu przywita nas obszerny poradnik, który na wybranej grafice przedstawi działanie poszczególnych opcji. Choć przydatny, szkoda że autorzy nie dali nam możliwości jego pominięcia. Materiały do edycji mogą pochodzić z naszej galerii, bądź też możemy je wykonać z poziomu aplikacji.

Wśród dostępnych narzędzi znajdziemy zarówno te działające automatycznie (stanowią większość) jak i pozwalające ręcznie edytować wybrane fragmenty zdjęcia. Znajdziemy tu zarówno opcje wygładzenia krawędzi jak i dodania bieli dla naszych zębów.

Lucid by Perfectly Clear pozwala w bardzo szybki i mocno zautomatyzowany sposób poprawić nasze zdjęcia, w tym selfie, a następnie udostępnić je w sieciach społecznościowych. I tylko w takim celu warto ją zakupić. Jeżeli szukamy bardziej ogólnych narzędzi do edytowania zdjęć, to w sklepie App Store są lepsze pozycje.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Z Lucid poprawisz zdjęcia jednym kliknięciem i zaoszczędzisz 20 dolarów

20
OPROGRAMOWANIE 24.10.2015 | Anna Rymsza

W ofercie firmy Athentech, znanej przede wszystkim jako twórca wtyczki do Photoshopa Perfectly Clear, pojawił się nowy, bardzo wygodny program do ulepszania zdjęć. Lucid zapewnia podobne efekty co Perfectly Clear w kwestii usuwania szumu, poprawiania barw i retuszu portretów, ale jest prostszy w obsłudze i działa samodzielnie. Interfejs programu Lucid jest bardzo prosty. Po przeciągnięciu zdjęcia do głównego okna (lub otwarcia go z biblioteki zdjęć programu Photos na OS X) można wykorzystać jedno z ośmiu predefiniowanych ustawień, mających poprawić jakość obrazu. Można oczywiście użyć…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.