Lucid by Perfectly Clear Lucid by Perfectly Clear version 1.1.8

Strona główna iOS Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty
Pobierz program
lub zeskanuj:

Lucid by Perfectly Clear to mobilne wydanie aplikacji do edycji zdjęć. Swoim działaniem skupia się głównie na zdjęciach ludzi i ich twarzy, choć dostępnymi narzędziami możemy edytować także krajobrazy i inne zdjęcia.

Przy pierwszym uruchomieniu przywita nas obszerny poradnik, który na wybranej grafice przedstawi działanie poszczególnych opcji. Choć przydatny, szkoda że autorzy nie dali nam możliwości jego pominięcia. Materiały do edycji mogą pochodzić z naszej galerii, bądź też możemy je wykonać z poziomu aplikacji.

Wśród dostępnych narzędzi znajdziemy zarówno te działające automatycznie (stanowią większość) jak i pozwalające ręcznie edytować wybrane fragmenty zdjęcia. Znajdziemy tu zarówno opcje wygładzenia krawędzi jak i dodania bieli dla naszych zębów.

Lucid by Perfectly Clear pozwala w bardzo szybki i mocno zautomatyzowany sposób poprawić nasze zdjęcia, w tym selfie, a następnie udostępnić je w sieciach społecznościowych. I tylko w takim celu warto ją zakupić. Jeżeli szukamy bardziej ogólnych narzędzi do edytowania zdjęć, to w sklepie App Store są lepsze pozycje.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!