r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Lucidor 0.9.10-1

Strona główna Windows Biuro Przeglądarki dokumentów
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Lucidor pozwala na czytanie e-booków w formacie EPUB oraz zarządzanie internetowymi zbiorami książek elektronicznych zgodnymi z formatem Open Publication Distribution System (OPDS).

Aplikacja pomoże w tworzeniu katalogu naszych zbiorów, wyszukiwaniu publikacji w Internecie, a także w konwersji stron internetowych do formatu e-booków.

r   e   k   l   a   m   a

Dużym atutem programu jest jego przejrzysty i intuicyjny w obsłudze interfejs, który może zostać uatrakcyjniony motywami dostępnymi dla przeglądarki Firefox. Na uwagę zasługuje także dobrze opracowany system tworzenia notatek do czytanego tekstu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

E-booki pod kontrolą: tworzenie, przeglądanie, zarządzanie

48
OPROGRAMOWANIE 30.11.2015 | Jacek Szumowski

Okres przedświąteczny wiąże się z wzrostem zainteresowania czytnikami e-booków. Nic w tym dziwnego, urządzenia te są dobrym prezentem, dla wielu ludzi atrakcyjną alternatywą dla papierowych książek. Nie będzie też wielką przesadą jeśli powiemy, że praktycznie każda wydana w dzisiejszych czasach istotna pozycja książkowa ma swoją wersję elektroniczną. Popularne e-booki można zakupić w każdej liczącej się księgarni online bądź legalnie pobrać za darmo w wielu miejscach w Internecie. Aby jednak w pełni wykorzystać możliwości czytników, warto poznać powstałe z myślą o nich oprogramowanie i…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.