r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Lucius II: The Prophecy pojawi się na PC na początku 2015 roku

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Kontynuacja gry w której wcielamy się w sześcioletniego syna diabła została oficjalnie zapowiedziana. Lucius II: The Prophecy pojawi się na PC na początku 2015 roku.

Film Omen z 1976 roku uważany jest za jeden z najlepszych horrorów w historii kina. Historia urodzonego 6 czerwca o szóstej rano Damiana, będącego pomiotem szatana, naprawdę potrafi przestraszyć. Twórcy wydanej w 2012 roku gry Lucius wzorowali się właśnie na tym filmie. Ich produkcja pozwalała nam wcielić się w syna Lucyfera, który w wieku 6 lat zaczyna rozumieć kto jest jego prawdziwym ojcem.

Naszym celem staje się zabicie wszystkich mieszkańców, pewnej rezydencji. Wraz z kolejnymi ofiarami zwiększają się możliwości antychrysta, między innymi zyskujemy możliwości kontrolowania umysłów. Dokonanie morderstwa nie jest proste, ponieważ musi ono wygląd jak wypadek. Twórcy właśnie zapowiedzieli kontynuacje przygód tytułowego Luciusa.

r   e   k   l   a   m   a

Gra Lucius II: The Prophecy będzie bezpośrednią kontynuacją poprzedniej części. Lucius po tragicznych wydarzeniach trafia do szpitala psychiatrycznego w Ludlow. Właśnie w tym miejscu ponownie spróbujemy zabić jak największą liczbę ludzi. Jednak moce, które główny bohater nabył w pierwszej odsłonie, zostały mu odebrane przez Lucyfera.

Twórcy obiecują, że w Lucius II: The Prophecy dostaniemy znacznie większą, wręcz sandboksową, swobodę. Oprócz dużego, pięciopiętrowego szpitala zwiedzimy okolice wokół niego. Natomiast potencjalnych ofiar ma być ponad 100. Wraz z kolejnymi morderstwami, ponownie będziemy zdobywać nadprzyrodzone moce.

Premiera Lucius II: The Prophecy przewidziana jest na początek 2015 roku, gra trafi na PC. Czy ta produkcja okaże się równie straszna jak kultowa seria filmów Omen?

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.